PAN-OS 10.0: przegląd funkcjonalności

DATA

24/06/2021

GODZINA

10:00 – 12:00

MIEJSCE

online

Wstęp

Zapraszamy Państwa na Webinarium organizowane wspólnie przez COMP S.A., Clico Sp. z o.o. oraz naszego Partnera Palo Alto Networks. Palo Alto od lat wyznacza trendy w cyberbezpieczeństwie, firma skupia się na nieustannym rozwoju i rozbudowie NGFW jak i swoich usług chmurowych. Wprowadzenie PAN-OS 10.0 jest krokiem milowym w sposobie podejścia do cyberbezpieczeństwa. Spośród 70 nowych funkcji, nasz panel poświęcony będzie najważniejszym z nich. Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu z Palo Alto możemy przyśpieszyć analizę potencjalnych zagrożeń, lepiej poradzimy sobie z problemami związanymi z przesyłaniem i obsługą pakietów oraz usprawnimy proces uwierzytelniania. A to oczywiście nie wszystko!

Weź udział w webinarium i dowiedz się m.in.

Palo Alto Networks od lat wyznacza trendy w cyberbezpieczeństwie, firma skupia się na nieustannym rozwoju i rozbudowie NGFW jak i swoich usług chmurowych. Wprowadzenie PAN-OS 10.0 jest krokiem milowym w sposobie podejścia do cyberbezpieczeństwa. Spośród 70 nowych funkcji, nasz panel poświęcony będzie najważniejszym z nich. System operacyjny urządzenia w wersji 10.0 zapewnia pierwszy na świecie firewall z ML, kontrolę urządzeń IoT czy klaster geograficzny. Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu z Palo Alto Networks możemy przyśpieszyć analizę potencjalnych zagrożeń, lepiej poradzimy sobie z problemami związanymi z przesyłaniem i obsługą pakietów oraz usprawnimy proces uwierzytelniania.

 

Wypełnienie poniższych zgód dotyczy w szczególności wysyłania informacji o organizowanych przez Administratora planowanych webinariach czy eventach oraz informacji o produktach i usługach (np. materiały informacyjne po przeprowadzonym webinarium, itp.).

Zarejestruj się

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

PRELEGENT

Jarosław Bazydło

Inżynier COMP S.A., COMP S.A.

Partnerzy