Prisma Cloud – standardy w bezpieczeństwie chmury

DATA

10/06/2021

GODZINA

10:00 – 12:00

MIEJSCE

online

Wstęp

Zapraszamy Państwa na Webinarium organizowane wspólnie przez COMP S.A., Clico Sp. z o.o. oraz naszego Partnera Palo Alto Networks. Palo Alto od lat wyznacza trendy w cyberbezpieczeństwie, firma skupia się na nieustannym rozwoju i rozbudowie NGFW jak i swoich usług chmurowych. Chmury publiczne cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników, co wiąże się z dużą potrzebą zapewnienia środowiskom chmurowym odpowiedniej ochrony. Odpowiedzią na ten problem są produkty dedykowane dla środowisk chmur publicznych firmy Palo Alto Networks. 

Weź udział w webinarium i dowiedz się m.in.

Chmury publiczne cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników, co wiąże się z dużą potrzebą zapewnienia środowiskom chmurowym odpowiedniej ochrony. Odpowiedzią na ten problem są produkty dedykowane dla środowisk chmur publicznych firmy Palo Alto Networks. Prisma Cloud jest platformą służącą do zarządzania zabezpieczeniami oraz ochrony przed obciążeniami w chmurze publicznej. Zapewnia też kompleksową widoczność i wykrywanie zagrożeń w chmurze, dzięki czemu możemy skutecznie przeprowadzać analizę narzędzi bezpieczeństwa (w oparciu o uznane standardy), określać priorytety wykrytych incydentów, a także szybko reagować na zagrożenia. 

 

Wypełnienie poniższych zgód dotyczy w szczególności wysyłania informacji o organizowanych przez Administratora planowanych webinariach czy eventach oraz informacji o produktach i usługach (np. materiały informacyjne po przeprowadzonym webinarium, itp.).

Zarejestruj się

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

PRELEGENT

Jarosław Bazydło

Inżynier COMP S.A., Comp S.A.

Partnerzy